KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15251004
nr 1525 1004
Robert Brandy
(f. 1946), Luxembourg
Oljemålning, "Glissements". Signerad, daterad 1987. Olja på duk, 100x120 cm, yttermått inklusive ram: 101x121 cm
Robert (Robert Brandenburger) Brandy, bildkonstnär född 1946.
Utrop:
8.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:37:10
4/2 17:09:56
11/2 14:28:10
- Klassiska
27 feb
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Robert Brandy
Läs mer om Robert Brandy